آکوا فیشیال

داشتن پوستی صاف و بی‌نقص آرزویی است که نمی‌توان از آن گذشت. خوشبختانه روش‌های زیادی وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان به زیبایی و طراوات پوست کمک کرد اما ممکن است همه آن‌ها جوابگو نباشند به همین دلیل توصیه می‌شود روش‌های علمی و اساسی دنبال شود که یکی از راهکارهای اثبات شده، آکوا فیشیال نام دارد. آکوا فیشیال در حال حاضر قدرتمندترین دستگاه جوانسازی و پاکسازی پوست صورت است که پوست را زیبا و شاداب می‌کند.

زیبایی به یکی از اولویت‌های مهم در زندگی افراد تبدیل شده است که در کلینیک‌های زیبایی در این زمینه خدمات مختلف ارائه می‌شود. در شهر بزرگ تبریز کلینیک زیبایی و جوانسازی پوست دکتر گیسو کیاور، بهترین مرکز بوده که انتخاب بسیاری از افراد است. انجام خدمات آکوا فیشیال در کلینیک زیر نظر پزشک زیبایی دکتر گسیو کیاور با جدیدترین دستگاه‌ و مواد مرغوب انجام می‌شود که نتایج شگفت انگیز آن از همان لحظه قابل رویت است.

توصیه می‌شود تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید تا با آکوا فیشیال که جزو بهترین راهکارها برای زیبایی و سلامت انواع پوست صورت چرب، خشک، چروکیده، رنگی ژنتیکی و… است بیشتر آشنا شوید.

آکوا فیشیال

آکوا فیشیال چیست؟

با توجه به عوض شدن سبک زندگی و بیشتر شدن میزان آلودگی هوا، پوست صورت پس از مدتی تیره و دهیدراته می‌شود در نتیجه آن جوانی و لطافت اولیه را ندارد. فیشیال نوعی درمان پوستی بوده با پاکسازی، لایه برداری، آبرسانی عمقی پوست را به روش غیر تهاجمی تمیز کرده و مشکلات پوستی را برطرف می‌کند. برای انجام فیشیال از دستگاه‌ها و مواد مختلفی استفاده می‌شود که باید مطابق با استاندارد روز دنیا بوده و نتایج آن کاملا قابل رویت باشند.

آکوا فیشیال (Aqua Facial) پیشرفته‌ترین دستگاه برای زیبایی و پاکسازی پوست بوده که به طور همزمان وظایف پاکسازی، لایه برداری و خاصیت آنتی اکسیدانی پوست را انجام می‌دهد از این رو با یک بار انجام آن، زیباجو شاهد تغییرات شگرف و بزرگ در پوست صورت خود خواهد بود. آکوافیشیال با تکنولوژی منحصر به فرد، آب خالص را به یون‌های هیدروژن و اکسیژن تبدیل کرده که با تولید مولکول‌های هیدروژن در سطح پوست، مولکول‌های آب به لایه میانی پوست نفوذ کرده در نتیجه آبرسانی، جوانسازی و سفید شدن پوست انجام خواهد شد.

کاربردهای دستگاه آکوا فیشیال

برای حفظ سلامت پوست و بازگرداندن زیبایی از دست رفته، استفاده از دستگاه آکوا فیشیال بهترین راهکار است. دستگاه آکوا فیشیال یک دستگاه چند کاربردی بوده که از آن به عنوان روش درمانی و زیبایی استفاده می‌شود. کابردهای‌ مختلف دستگاه آکوا فیشیال عبارتند از:

 • لایه برداری سلول‌های مرده در اپیدرم کردن و انجام پاکسازی پوست
 • ترمیم ساختار سلولی و حذف نقص‌های پوست
 • از بین بردن لکه‌های قهوه‌ای در سطح پوست
 • از بین بردن چروک‌های سطحی پوست
 • بازسازی کلاژن در سطح پوست
 • حالت‌دهی و سفت شدن پوست
 • ایجاد یکنواختی در تناژ پوست
 • تنظیم نوع لایه برداری پوست
 • بازسازی و تقویت پوست
 • کنترل چربی پوست

آکوا فیشیال

مزایای جوانسازی صورت با دستگاه آکوا فیشیال

آکو فیشیال نوعی دستگاه زیبایی است که در هر دو جنسیت مرد و زن قابل استفاده است. آکوا فیشیال دستگاه زیبایی محسوب می‌شود که از آن می‌توان به عنوان جنبه درمانی هم استفاده کرد. از مزایای استفاده از دستگاه آکوافیشیال برای پوست صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه آکوا فیشیال از طریق لایه برداری، لایه سطحی پوست را حذف کرده و سلول‌های مرده را از بین می‌برد.
 • منافذ پوست را به صورت عمقی پاکسازی می‌کند.
 • اثرات آن بلافاصله پس از اتمام فرایند قابل مشاهد است که پوست مرطوب، تمیز و شاداب می‌شود.
 • عارضه جانبی مانند قرمزی طولانی مدت، کوفتگی، کبودی یا خشکی پوست ندارد.
 • به دلیل استفاده از سرم‌های فعال، پوست با مواد مغذی و ضروری تغذیه می‌شود.
 • منجر به آبرسانی و هیدراته شدن پوست می‌شود.
 • در هر زمان از سال قابل انجام است.
 • درمانی بی خطر و بدون درد است.
 • باعث درمان آکنه می‌شود.
 • نیاز به دوره نقاهت ندارد.

عوارض استفاده از آکوافیشیال برای صورت

دستگاه آکوا فیشیال انواع مختلفی دارد. برای استفاده از آکوا فیشیال باید به پزشک زیبایی و مجرب مراجعه کرد تا با توجه به نوع پوست و شرایط زیباجو، دستگاه مناسب را استفاده کرده تا نتایج مطلوب حاصل شود. استفاده از چنین دستگاهی برای برخی از افراد ممنوع است زیرا در غیر این صورت نتایج معکوس حاصل خواهد شد. به عنوان مثال افرادی که دارای پوست نازک، شل و افتاده هستند نباید از دستگاه آکوا فیشیال استفاده کنند زیرا پوست به شدت تحریک شده و از حالت اولیه خود به شدت بدتر خواهد شد.

داروهای خاص نیز باعث مقاومت فرد در برابر دستگاه زیبایی آکوا فیشیال می‌شوند بنابراین حتما باید از قبل با متخصص پوست و زیبایی مجموعه مشورت کرد. همچنین آکوافیشیال تبخال‌های پوستی فعال را تحریک می‌کند بنابراین اگر متقاضی زیبایی خواستار استفاده از چنین دستگاهی است باید تا پایان عفونت تبخال صبر کند.

به طور کلی تاکنون درباره آکوا فیشیال عوارض جدی گزارش نشده و قرمزی به وجود آمده در مدت کوتاهی به سرعت برطرف خواهد شد. حتما مرکز درمانی انتخاب شده باید معتبر، مجهز و استریل بوده تا خطر عفونت و قارچ برای پوست وجود نداشته باشد. تمامی موارد در کلینیک زیبایی دکتر گیسو کیاور به طور کاملا جدی رعایت می‌شود تا مراجعه کنندگان در فضایی امن و با آرامش خاطر به پوست خود برسند.

آکوا فیشیال

انجام زیباسازی صورت با آکوافیشیال در بهترین کلینیک زیبایی تبریز

رسیدگی به پوست باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد شده و منجر به بهبود کیفیت ظاهری می‌شود. آکوا فیشیال با تمیز کردن و لایه برداری پوست، انجام پاکسازی عمیق، آبرسانی و ترزیق سرم منجر به بهبود کشش پوست شده و راهکاری ایده‌آل برای درمان منافذ باز پوست و آکنه است. معتبرترین کلینیک زیبایی در تبریز که با استفاده از تکنولوژی‌های نوین پوست را به صورت عمقی درمان و بازسازی می‌کند در اختیار دکتر کیاور است.

دکتر گیسو کیاور با سال‌ها تحقیق و تجربه، مهارت بالایی در شناخت نوع پوست و انتخاب بهترین روش درمانی داشته که با توجه به شرایط فرد، از بهترین نوع دستگاه آکوا فیشیال استفاده می‌کند تا فرد از نتایج حاصل شده احساس رضایت داشته باشد. تمامی نکات لازم و مراقبت‌های قبل و بعد نیز توسط دکتر کیاور ارائه خواهد شد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

هزینه انجام آکوا فیشیال

دستگاه آکوا فیشیال یکی از فناوری‌های پیشرفته در صنعت پوست و زیبایی است که برای بهبود و تازه‌سازی پوست صورت از آن استفاده می‌شود. دستگاه آکوا فیشیال مجموعه‌ای از چند دستگاه بوده که همزمان با هم لایه برداری، استخراج هیدراتاسیون، پاکسازی را انجام داده و از آنتی اکسیدان‌های پوست محافظت می‌کند. اثرات معجزه‌آسای دستگاه آکوا فیشیال از همان ابتدا قابل رویت بوده که با چند جلسه تکرار تثبیت می‌شوند.

آکوا فیشیال

انجام خدمات زیبایی در کلینیک دکتر گیسو کیاور با بالاترین کیفیت و با قیمت‌های مناسب انجام می‌شود. متقاضیان زیبایی با صرف هزینه‌ای مناسب شاهد تاثیر شگفت انگیز دستگاه بر روی پوست خود شده و با رعایت نکات و موارد می‌توانند برای مدتی طولانی از داشتن پوستی باطراوت، جوان، شاداب، بدون نقص و زیبا همچون نوزاد لذت ببرند.

ضمن اینکه ما در این کلینیک تمامی خدمات زیبایی مانند فیشیال صورت، پاکسازی صورت ، جوانسازی صورت ، میکرودرم صورت و لیزر موهای زائد را نیز به صورت کاملا تخصصی و تحت نظارت پزشک زیبایی ارائه می دهیم.

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *